W sobotę 22 marca 2014 nasza szkoła otwarła drzwi dla wszystkich zainteresowanych rodziców oraz uczniów, którzy chcieliby ją poznać i podjąć w niej naukę. Przedstawiciele sekcji na swoich stoiskach udzielali informacji i prowadzili promocję szkoły. Obecne były też stowarzyszenia INTESEC, FCPE oraz PEEP. Uczniowie klas CM2 oraz 6ème przygotowali spektakl taneczny, a szkolny chór prezentował się na scenie sali konferencyjnej. Każda z sekcji wydała również okolicznościową gazetkę w swoim języku.

Przez całe sobotnie przedpołudnie korytarze szkoły zapełniał gęsty tłum, a w powietrzu unosiły się zapachy rożnych narodowych pyszności – ciast, pizzy, kiełbasek i owocowych herbatek. Zapach tych ostatnich prowadził do klasy polskiej przerobionej tego ranka na kino-kawiarnię. Pod biało-czerwonymi flagami, przy stolikach z ludowymi motywami można było degustować przepyszne herbatki i obejrzeć fantastyczny film promujący naszą sekcję i naszą szkołę. Film nakręcili i zmontowali trzej uczniowie gimnazjum: Filip Mazur, Daniel Woliński oraz Kamil Ziarko, a wystąpili prawie wszyscy uczniowie ze wszystkich oddziałów naszej sekcji. Wszyscy wypadli świetnie, dziękujemy za pozytywne emocje i gratulujemy talentu!

Zapraszamy do obejrzenia filmu – uwaga, nogi same rwą się do tańca!

Kategorie: Aktualności